Aktualności

Na sprzedaż

09-12-2022

W związku z zakończeniem działalności firmy wystawiamy na sprzedaż urządzenie. Urządzenie ADW 201 zostało zakupione u producenta (f-ma TEREX). To maszyna przeznaczona do wykonywania natrysków ognioochronnych i termoizolacji. Doskonale nadaje się na przykład do wykonywania izolacji termicznej i akustycznej stropów w piwnicach, jak również warstwy ogniochronnej na konstrukcji żelbetowej bądź stalowej.

Maszyna nie była używana, ale była przechowywana w odpowiednich warunkach i jest w doskonałym stanie technicznym. Poniżej link do strony producenta gdzie można znaleźć dane techniczne i opis.

https://terex.pl/pl/project/terex-adw-2014/

Specyfikacja (pdf)

Oferujemy sprzedaż maszyny + osprzęt (rura transportowa zbrojona, dysza uniwersalna) za cenę 25.000,00 zł (dwadzieścia pięć tysięcy)

Kontakt w sprawie informacji o szczegółach oferty oraz warunkach sprzedaży można uzyskać pod numerem telefonu 666 269 072, 609 84 66 40 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 
 

 

 

Znajdziesz nas też tutaj